Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kingi

    tag

    válasz kzoltann #15 üzenetére

    igaz, szerintem ez csak hangulatkeltés, túlmizstifikálás, egy eset kiragadása és messzemeő következtetés levonása - azaz általánosítás, ami értelmetlen, szinte mindig. ilyen erővel bármelyik bosszúéhes alkalmazott, ah igazán akarja felgyújthatja a szervert, nem kell ehhez rendszegazdának lenni, akire pont ez a legkevésbé jellemző, egyáltalán nem ilyenek mentálisan, szerintem, hadd általánosítja én is :D . És van tapasztalatom, nem kicsi. Az már hihetőbb, hogy elvisz adatokat, vagy esetleg passwöröket... max. jogosultságokat tagad meg. Meg az is csúsztatás, hogy meg lehet a rendszergazda ilyetén "hatalmát" vonni, vagy korlátozni. Ez hülyeség, el kell fogadni, hgoy ez egy bizalmi állás, egy vezetői titkárnő is hozzáfér sokmindenhez, miért nem róluk beszélünk...
    És, ha kihelyezik a outsourcingba az üzleti alkalmazásokat vagy szervereket, ott is van rendszergazda, aki ezt megteheti, ráadásul, akkor egyszerre sok céggel, ha begurul.. Másrészt kezelni kell a kommunikációt befelé, így egy másik ponton is ugyanez megtörténhet, esetleg a mentéseket persze nem tudják megsemmisíteni vagy igen -:))))))

    győzzön a jobbik, de nem lehet, hogy a jobb maga a rossz? (Seneca)

Új hozzászólás Aktív témák