Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • enginev3.0

    félisten

    Kicsit olcsóbb... :)

    Én is küldtem néhány üzenetet facebookon, viszont sms-t egyet sem

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

  • enginev3.0

    félisten

    válasz Szokenesz #3 üzenetére

    Hát igen, emlékszem mikor próbáltunk smst írni meg telefonálni, de szolgáltató terhelt volt, és semmit nem bírt :DD
    na ez lassan megszűnik azt hiszem

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

  • enginev3.0

    félisten

    válasz buherton #30 üzenetére

    Szerintem meg az számít, hogy ő Boldog Karácsonyt akart neked kívánni és meg is tette, és ha nem csak megszokásból tette hanem azért mert tényleg a legjobbakat szeretné neked te pedig törölted őt hááát nem is tudom kit kellene törölni

    Nekem nincs pénz a kártyámon, mert nem tejjel folyik a méz, és tanuló vagyok, és nincs ösztöndíjam, sem szinte semmilyen bevételem, de még is volt akinek szerettem volna boldog karácsonyt kívánni, akkor mondtam volna hogy bocs, de nincs pénzem sms-re meg képeslapra vagy mi? Én gondoltam rájuk, írtam nekik facebookon, örültek neki, ők is vissza írtak (ott) és mindenki boldog...

    Nem értem mivel jobb egy sms mint egy üzenet

    Mert ha azt mondod hogy jobb egy képes lap mint egy sms vagy üzenet akkor megértem, de így fogalmam sincs mi a különbség, max annyi hogy az egyik "ingyenes"

    [ Szerkesztve ]

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

  • enginev3.0

    félisten

    válasz Syl #35 üzenetére

    Én nem kiírásról beszéltem, hanem üzenetről.

    Azt is csak ő látja, meg akinek megmutatja
    6-7 embernek írtam üzenetet
    a többieknek meg kiírtam üzenőfalra hogy boldog karácsonyt mindenkinek, akit érdekel az írt hozzá hozzászólást, akit meg nem az elment mellette, ennyi.

    és akkor még ez is kb ugyan olyan mint egy email vagy virtuális képeslap

    Szerk.: hozzátenném, hogy az én korosztályom, szerintem sokkal jobban értékeli azt hogy írok neki üzenetet mint, hogy írok emailt, mert sok ember nem is olvassa minden nap az emaileket, vagy épp nem szeret rájuk válaszolni, míg facebookot mint tudjuk, kb minden nap, minden órában, vagy minden percben (az én korosztályom!! 19... "mindjárt" 20 vagyok) - fiatalabbakról meg nem is beszélve.

    [ Szerkesztve ]

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

  • enginev3.0

    félisten

    válasz BonFire #37 üzenetére

    Kösz a "debilpistikét" biztos kiérdemeltem

    És nem, nem volt szokás képeslapot küldeni (új évkor nem), anyum is meg apum is postás (apum autóval, anyum meg OLK-ban), ettől függetlenül sms-el (ők) én meg msn-en, vagy fb-n elintézzem, szóval nem hiszem hogy csak azért küldenek majd ők családtagoknak, és HAVERJAIMNAK képeslapot, mert hogy én nem tudtam sem sms-t sem képeslapot küldeni saját pénzből

    De igen, kifizették volna nekem a képeslapot, csak aztán megnéztem volna, hogy a pl 19-20 éves fiúk/férfiak/kisfiúk (ki hogy nevezi őket) mit szólnának ha másik fiútól/...debilpistikétől egy képeslapot kapnak, hogy boldog új évet, lehet kicsit furcsán néznének rám... aztán pedig jönne tőlük a szöveg, hogy elég lett volna ha írsz egy sms-t vagy üzenetet FACEBOOK-on

    De jó tudni, hogy debilpistike címet kapok, csak azért mert nem azt a szokást folytatom ami nálatok van.

    Viszont ha fontos lenne a dolog, megkérdezhetnénk azokat, akiknek írtam, hogy örültek neki vagy sem, illetve hogy mennyire volt nagy gond hogy nem sms-t, mms-t, képeslapot, szerelmes levelet küldtem, hanem fb-n egy üzenetet

    Még egy mondat...2sms-t kaptam "Boldog új évre" a többi tizenx ember pedig neten mondott jó kívánságokat, és képzeld, örültem neki, mivel gondoltak rám. Tehát ezek után, azt hiszem ők sem sértődnek meg hogy nem küldtem táviratot

    -Laci voltam

    [ Szerkesztve ]

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Új hozzászólás Aktív témák