Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • enginev3.0

    félisten

    válasz BonFire #37 üzenetére

    Kösz a "debilpistikét" biztos kiérdemeltem

    És nem, nem volt szokás képeslapot küldeni (új évkor nem), anyum is meg apum is postás (apum autóval, anyum meg OLK-ban), ettől függetlenül sms-el (ők) én meg msn-en, vagy fb-n elintézzem, szóval nem hiszem hogy csak azért küldenek majd ők családtagoknak, és HAVERJAIMNAK képeslapot, mert hogy én nem tudtam sem sms-t sem képeslapot küldeni saját pénzből

    De igen, kifizették volna nekem a képeslapot, csak aztán megnéztem volna, hogy a pl 19-20 éves fiúk/férfiak/kisfiúk (ki hogy nevezi őket) mit szólnának ha másik fiútól/...debilpistikétől egy képeslapot kapnak, hogy boldog új évet, lehet kicsit furcsán néznének rám... aztán pedig jönne tőlük a szöveg, hogy elég lett volna ha írsz egy sms-t vagy üzenetet FACEBOOK-on

    De jó tudni, hogy debilpistike címet kapok, csak azért mert nem azt a szokást folytatom ami nálatok van.

    Viszont ha fontos lenne a dolog, megkérdezhetnénk azokat, akiknek írtam, hogy örültek neki vagy sem, illetve hogy mennyire volt nagy gond hogy nem sms-t, mms-t, képeslapot, szerelmes levelet küldtem, hanem fb-n egy üzenetet

    Még egy mondat...2sms-t kaptam "Boldog új évre" a többi tizenx ember pedig neten mondott jó kívánságokat, és képzeld, örültem neki, mivel gondoltak rám. Tehát ezek után, azt hiszem ők sem sértődnek meg hogy nem küldtem táviratot

    -Laci voltam

    [ Szerkesztve ]

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Új hozzászólás Aktív témák