Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Nincsen #101 üzenetére

    Ha annyiról sem vagyunk hajlandóak lemondani hogy kényelmesebben guruljunk át a fekvőrendőrön (mert ilyen példa is volt), és legalább ennyivel csökkentsük a levegőbe jutó szennyezőanyagok mennyiségét...

    Te komolyan azt hiszed, hogy az átlag embernek ilyen eszébe jut? :D Ezt azért te sem várhatod el reálisan.

    Amúgy ha valaki azt hiszi, hogy a mai ember majd visszaül autóból a tömegközlekedésbe meg mindenféle kompromisszumos teleautóba, az téved. Az USA-ban meg pláne, ahol úgy vannak már megtervezve a városok is, hogy autók számára.

    Én Bécsben használom a tömegközlekedést és amúgy remek a hálózat, a legjobb a nagyvárosok közül, ahol valaha jártam. Azonban ott is nem egyszer bizony tele a metró vagy a busz, olyankor én is szívesebben autóval utaznék. Próbálják is kiszorítani az autókat a városból, aminek én személy szerint nem is örülök, mert ingázóként már lassan nem fogok tudni hol parkolni.

    Tehát jó a tömegközlekedés, de még Bécsben is túlterhelt a rendszer, ahol egyébként jelenleg is egy új metróvonal építése folyik. Szerintetek mi lenne, ha hirtelen mindenki autóról metróra váltana? :D

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • Magnat

    veterán

    válasz Nincsen #101 üzenetére

    Miért álmodhatna csak egy SUV 1600 literes csomagtérről? Pl BMW X5 több mint 1800 liter ... [link]

    ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Új hozzászólás Aktív témák