Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FTeR

    addikt

    válasz joghurt #25 üzenetére

    flashnél ez elég problémás, mivel nem kezel a böngitől jövő eventeket (vagy ha mégis, akkor nagyon körülményesen).
    ebből a szempontból érdekesebb a sivlerlight, ami felfogható a html kiterjesztésének, mivel teljesen beleépül a DOM-ba és a böngi js-vel is vezérelhető (az 1.0 csak azzal...).

    sztem a kérdést a célcsoport szemszögéből kell nézni. egy olyan oldalmál, ami csak pár hétig-hónapig tart számot érdeklődésre (ilyenek a filmes promó oldalak), az agyon effektezett kevés tartalom célravezető, mivel az érzést akarják eladni és nem szét szpójlerezni a történetet. ezzel szemben egy hírközlő oldalnál semmi sem lehet zavaróbb, mint egy vibráló flash anim.

    sztem kellő mértékkel jól fel lehet dobni vele egy oldalt.
    maga a kezelés azért nehézkes, mert senki nem fogja venni a fáradságot, h minden lehetőséget implementáljon és általában megelégszenek a minimális tudással.

    sztem érdemes megnézni a silverlight promo oldalát. "kellemes" mértékben keveredik a sima html, a javascript és a silverlight. példák rendre: bármelyik oldal, install oldalon pl a "detailed..." link, home/overview. ellenpéldának ott a partneres oldal.

Új hozzászólás Aktív témák