Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WN31RD

    addikt

    válasz cherockee #11 üzenetére

    A Google megpróbálja minél jobban kiszolgálni a releváns információt kereső embereket. Egy webdesigner szívének talán kedves a saját alkotása, de ezzel fel is soroltuk az intrók összes érdemét. Másoknak egy intró csupán hátráltató tényező, virtuális magamutogatás, amely jobb esetben csak útban van, rosszabb esetben idegesítő is. Ha ennyivel kevesebb baromságon kell átverekedni magam, amíg eljutok ahhoz az információhoz, amely tényleg érdekel, annak csak örülni tudok.

    Másképp megközelítve a dolgot, nem arra vagyok kíváncsi, amit te, mint webdesigner szeretnél megmutatni, hanem arra, ami engem érdekel. Ha mindenképpen a saját elképzelésedet próbálod a képembe tolni, akkor, ha viszonylag könnyen megoldható, kikerülöm, továbbkattintok stb., ha nem, akkor talán a konkurrens oldal felhasználóbarátabb lesz... :) Ez van, ehhez célszerű alkalmazkodni, és egyébként a weboldalak jelentős része meg is teszi.

    Szerk.: Tehát a Google módszere tulajdonképpen a weboldalakat is segíti, mert hamarabb megtalálhatja az ember, amit keres, így kisebb az esélye, hogy megunja az oldalon belüli navigálgatást, és inkább a következő találatnál próbálkozik.

    [ Szerkesztve ]

    ''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

  • raver

    aktív tag

    válasz cherockee #11 üzenetére

    A szponzorált híredetésekben tévedtem.
    Amúgy teljes mértékben egyetértek ->(#13) WN31RD

Új hozzászólás Aktív témák