Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zotya84

    őstag

    válasz Daywalker #9 üzenetére

    Azért írtam, mert nem egy nagykernél nem jön át a gyártói termékgarancia. Vagy, ha igen, akkor meg azzal szoktak b@szakodni, hogy a kisker mikor vette a terméket, és nem érdekli őket, hogy a vevő mikor vette meg. Pedig a garancia a vevőnek van, nem a kiskernek, és nem a nagyker, hanem a gyártó által. (Akinek meg nem kell számlával rendelkeznie, neki elég a nyugta is.)

    És azért írtam a második mondatot is - mert sejtettem, hogy hogy van, mert tudom, hogy ezek a Cédrustól jönnek.

    Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

  • Chaser

    titán

    válasz Daywalker #9 üzenetére

    Naivak az emberek:) Több boltot tudok akik 1 év garral adnak mindent, aztán ha 1,5év múlva visszaviszik garizzák plusz pénzért:) Nekik meg egy fillérbe nem kerül. Na jó, nekem nem, ismerem a jogszabályokat. Ha meg szürkeimportos cucc akkor meg ugye egyértelmű a történet. Tisztában vannak vele a boltok hogy a legtöbb embernek fogalma nincs róla elviekben mire mennyi gyártói gar van, és hivatalosan a nagyker ugyanannyit ad, kiskernek meg kötelessége vevőnek tovább adni. De amíg 10 vevőből 9-nek erről fogalma nincs...:)

    Hirtelen megörültem, de aztán el is ment a kedvem ettől a csodától. Seasonic, FSP, Enhance tán megszűnt hogy ilyen csoda belsőt használnak? Egy 300-es modellt is szívesen láttam volna, de nem ilyen elektronikával.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák