Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #06658560

    törölt tag

    válasz cucka #39 üzenetére

    moonman:"ugyanis IE biztonságos"

    Bocs, de ezert most ritualisan korberohoglek.

    cucka: speed dial tokeletesen hasznalhato , tobb ertelme van, mitn az utolso odlalakat speedialozni. Szerintem az a baromsag. Miert is? Mert egy mai normalis gonbeszonek mar illene tudnia az utolso oldalakat megjegyezni, s kovetkezo inditaskor azokkal kezdeni. FF3, Opera tudja. IE7 pedig a beallitott kezdooldalakkal indit.(az sem feltetlen rossz, de nem a legkenyelmesebb.) Es ha a fontos, gyakran latogatott oldalakat hasznalod, akkor tok jo a speed dial Operaban, kulonosen, hogy nem csak uj odlalra mukodik, barmely oldalon megejtheted, barmikor. ctrl+szam s mar ott is van ami kell. Nem cacheli, hanem midnig frissen tolti be, ami szerintem nem baj. A letolteskezelo meg integraltan kifejezetten hasznos alkalmazas szamomra. A levelezokliens necces, lehet jo is, lehet rossz is, nem tudom eldonteni. A beepitett adblock szitnen kellemes, jo, midnenfele plugin nelkul mukodve.

    Hogy a Chromerol mondjak valamit: azon a gepen, amelyiken FF, IE es Opera tokeletesen funkcional, a Chrome meg sem moccant. Semmit nem tudott behozni, csak az egyebkent zsenialisan frappans hibauzenetet bamulhattam. Talan a hiba nem bennem keresendo. S a legfrisebb, akkori Operahoz kepes semmit nem lattam ujnak a feluleten sem.

    [ Szerkesztve ]

  • #06658560

    törölt tag

    válasz eziskamu #53 üzenetére

    Nem hasznalok proxyt. Legalabbis en nem allitottam be iylet.

    moonman: IE biztonsagos? Komolyan mondod? Tenyleg? Akkor miert jelennek meg rendszeresen a mindenfele hibakrol szolo jelentesek? ( Ezzel nem azt modnom, hogy a tobbi biztonsagos, meg mielott felreerted. Sot, soha nem is modntam ilyet. De ez az IE biztonsagos komolyan mondom kabareba valo.) ERgyebkent ha olyan nagoyn biztonsagossag miatt hazsnaljak, akkor miert hemzseg midnenhol az IE6 munkahelyen? Amit sajat allitasod szerint is regen el kellett ovlna mar felejtenie MS-nek, meg midnenkinek?

  • #06658560

    törölt tag

    válasz Cathfaern #70 üzenetére

    Ha egy oylan rendszeren, amin minden más böngsző fut tökéletesen alapbeállításokkal, de egy nem, akkor talán had ne a gépet, a júzert tekitnsük hibaforrásnak, ha a böngészőket hasonlítjuk össze- a telepítésbe sem lehetett belenyúlni.

    "IE 7 óta biztonságos az IE. Vista óta a sandbox támogatással biztonságosabb, mint amit az FF valaha is el tud érni sandbox nélkül. De lehet utána kéne olvasni és nem csak vaktában lövöldözni." Biztonságosabb. De nem abszolút biztonságos. Nem olvastad végig amit írtam? Mert ez eléggé úgy tűnik, ha most előkapod a FF-t ellenpéldának. A sandbox meg mióta az Ie érdeme, és nem a Vistáé?

Új hozzászólás Aktív témák