Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz moonman #27 üzenetére

    szerintem kár ezen szarrágóznod, hogy mi volt anno.
    az ie-t már rég lenyomta az ff és az ie piaci részesedése csak azért ekkora, mert cégekben központosítva csak ie 5 vagy jobb esetben 6 fut.
    it cégnél melózom, elég nagyban méghozzá, 85% alaphangon ff-et használ otthon és a fele irodában is pendriveról ff-et, kikerülve az ie-t.
    gondolom szerinted itt is mindenki hülye és te vagy csak a kopter:))
    visszatérve, az ie azért van egyedül ilyen szinten, mert a cégekben egyszerűbben oldják meg a frissítést és az adatforgalom szűrést, mert ált ehhez még hozzácsapnak egy websense-t..
    és én másokkal ellentétben pont ezért nem osztom hogy buta ember meg okos ember ha ilyen kérdésről van szó, bár nem vitás, hogy akiket átszoktattam ff-re ie-ről technikai gyorstalpaló alatt, azok mind maradtak az ff-nél. gondolom én lehetek a sátán maga vagy mi a szösz:)

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

  • eziskamu

    addikt

    válasz moonman #27 üzenetére

    Ok, jólvan, a Microsoft embere vagy, legalább is valami microsoftos szaki DE...
    Én egy olyan paraszt netező vagyok, aki lusta becsukni az eddig megnyitott oldalakat és füleket, és az ie7 szépen be is hal egy idő után, meg belassul a rendszer.
    Érdekes módon a Google Chrome eddig ilyeneket nem csinált nekem, pedig már a kezdetek óta használom. A nagy próbatétel a Nagy film barkoba játék, ami alatt bizonyított. Gyorsabban frissítette a fórumot, és a képek megnyitása is gyorsabb volt (remélem a játék rendezői nem tekintik a chrome-ot illegális doppingszernek :DDD ).
    Na meg hogy spyware , mintha a Microsoft sose gyűjtött volna adatokat.

    Nem azt mondom hogy fujj Microsoft, csak azt, hogy sajna az IE8 se lesz valami fényes a két béta alapján. Nem a funkciókat kellene halmozni, hanem a stabilitást és a sebességet javítani, mint a Vista vs Windows 7 esetén, ha minden jól alakul.

Új hozzászólás Aktív témák