Új hozzászólás Aktív témák

  • _Karesz_

    tag

    Mivel még senki nem írt véleményt, a Myphone Halo S-ről, megteszem én. Múlt héten vettem egyet, mivel nagymuter pont a tologatós telefonokra van szocializálódva és a memória gombok és tök jók lettek volna. Megrendeltem, elhoztam a boltból, első meglepetés akkor ért, mikor kibontottam. Kellemes, kézreálló készülék, elfogadható anyagokból, masszív nyitással/zárással. Nagy kijelző, jól működő gombok. Szóval egész vállalható telefon... lett volna.

    DE, NEM LEHET VELE TELEFONÁLNI! Telenoros kártyát belarakva a bejövő hívást azonnal hangpostára kapcsolta. Gondoltam átriányítás lesz, de nem, minden ki volt kapcsolva. Készülék beállításokat nem lehet rá lekérni. Kipróbáltam Digis kártyával, azzal működikt. Telenorral csak hívást indítani lehetett, fogadni nem. No para, próbáljuk ki. A mikrofonja jó, de a hangszórója 2-3 másodperc után elhalkul és olyan lesz, minthe közted és a másik fél között bezárnának egy ajtót a vonalban. Szóval ment vissza másnap a boltba, ahol nem értették, hogy mi a bajom, mikor olyan kellemes kis készülék. :) Mondtam, hogy valóban, csak arra nem lehet használni, amire vettem.

    Következő delikvens az Alcatel 2019G lett volna, de most a Doro beindította a fantáziámat.

Új hozzászólás Aktív témák