Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anulu

    félisten

    válasz bambano #26 üzenetére

    tárgyalás: alapból meg volt kötve egy szerződés, amit páros lábbal rúgtak fel (nem megyek bele a politikába, hogy hol máshol történt még meg mindez...). ált olyankor szokott lenni nem kevés "büntipénz", amit ki kell fizetni. 1-2 évig szüneteltetni egy ilyen volumenű dolgot a legnagyobb baromság, amit lehet tenni. szigorúan szvsz. mire végigsz*pják az iskolák, diákok, etc az átállást, utána lehet mindent előlről kezdeni.

    kompatibilitás: ha és amennyiben normálisan vannak megírva a driverek, nem "Vargáné és tsa" alkatrészekből van összerakva a gép, akkor tökmindegy, Win és Linux is betonstabil rajta. de ott van az az apró homokszem, ami a lehető leghülyébb pillanatokban jön elő. tapasztalataim szerint a Win7 jóval barátságosabb tud lenni ilyen helyzetekben, mint az akármilyen Linux (jópár ismerősöm "sétáltat pingvint", rájuk tudok hivatkozni).

    páromnak és nekem is droid Samsungunk van (neki Galaxy Mini, nekem S). ő "csak" használja, én izzasztom. ő elvan vele, én anyázok (pl system update után eltűnik minden, meg ilyen apróságok).

    a tablet és a telefon nem Win alá való, akárhogy kapálózik is érte az MS. Metro UI meg a mittomén mivel. sírok tőle.
    a server front mellé egy nagy kérdőjelet tennék. a virtualizációs alapok, ill a céges KMS megoldások nem jelennek meg közvetlenül számszakilag sehol, max az adott cég xls-ében. az viszont érdekes, h a System Center és Exchange részleg bevételi rekordot döntött 2011-ben :U

    valamint olyan hírek is jönnek, h a Linuxoknak szépen engedik el a kezecskéit azok, akik a pénzt tolták bele, mert egyszerűen nem kifizetődő. mai hír pl a Kubuntu. csináljon vele a community amit akar. se support se semmi innentől. ilyen háttérrel viszont nehéz lesz az üzleti szférába belépni.

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Új hozzászólás Aktív témák