Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • td

    senior tag

    válasz Bog #9 üzenetére

    Igen, anno nagyon skandináv beütésűek voltak a SE-ok, volt, aki pont emiatt a "fantáziátlanság" miatt nem szerette őket. Leszámítva mondjuk a T68i-t, ami a T68m újracsomagolt verziója volt. Nekem jobban tetszett az a (tört?)fehér-világoskék szín, felül a kék és a zöld LED-del (és a hangszórónyílás is jobban nézett ki, nem beszélve a modern betűtípussal felírt Sony Ericsson-ról). Sajnos ezek a LED-ek is eltűntek később a telefonokról, pedig elég komoly feelinget adtak nekik.

    Emlékszem is, olyan hirdetés jelent meg róla, amin csatlakoztatott kamerával épp egy gól belövését fotózza valaki, 2002-ben ugye...

    Persze baromi drága volt, 220 körül függetlenül. (Ilyen áron talán kb. az a kis öngyújtóméretű, krómozott Nokia volt azelőtt a "sima" telefonok között, meg talán a StarTac). A kamera úgy 30 körül lehetett.

    Arra mondjuk nem emlékeztem, hogy a T68m is tudott már MMS-t küldeni, azt nem harangozták ezzel be. Illetve annak a kjelzője talán még rosszabb volt kicsit, mint a T68i-é.

    Az R380-ról amikor olvastam, egyből nagyon megtetszett. Sosem láttam élőben, de maradt ilyen látatlan kedvenc. A másik az talán a T28-as volt, ha ez az, aminek a dizájnja olyan volt, mintha vésték volna. Abban volt először Bluetooth, ha minden igaz. Agyag (vagy okker) színűben láttam, mattezüst fülhallgató-résszel, és persze a türkizes kijelzővel. Más Ericssonok nem tetszettek viszon (leszámítva persze a HotLine-t '91 körül, ami akkor nagyon cool és modern dolog volt, most viszont már nem tűnik olyan klassznak; meg emlékszem, azon azért leakadtam, amikor babakocsi alsó tárolójába láttam befektetve egyet, valahol a Váci utca táján :D Az a kisbaba is már 20 év körül jár.).

    [ Szerkesztve ]

    ''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

Új hozzászólás Aktív témák