Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz aradebil2 #104 üzenetére

    "egyértelmű X-box győzelemre számítottak" ja, nyers teljesítményben kevesebbre számítottak a PC-től(én is, egyébként), de a lista amit felsorol, hogy miben "csaltak"...hááát ja, jobban szerepelt, de ha komolyan veszik a büdzsét, nem jött volna ki ekkora VGA vagy proci se... és egy RX480-nal szerelt R3 1200 lényegesen gyengébben szerepelt volna...

    "Khm, hivatalos PS5 oldalról: "Akár 120 fps képkockasebesség, 120 Hz-es kimenettel
    Élvezd ki az egyenletesen magas képkockasebességgel rendelkező játékmenetet akár 120 fps-sel a kompatibilis játékok esetében a 120 Hz-es kimenetet támogató 4K kijelzőkön.""
    Lényeg aláhúzva.

    "Mint ahogy PC-n se RDR2-zünk 120 Hz-en, pontosan ezeket játszuk PC-n is nagy képfrissítés mellett, nem is értem ezt az érvedet." És Steve milyen játékokban nézte? DMC5, Dirt5 meg Borederlands 3... tipikus multis címek, ugye...? Már érted az érvem?
    Esetleg nézhetett volna Gears 5-öt egy SeriesX-en...

    "az X-boxban lévő SSD egy PC-be csak önmagában 100 ezer forint lenne"
    Ez nekem nem ütötte meg így a fülemet, de valóban, ha ilyet mondott akkor tévedett, vagy a nyelve botlott és PS5-re gondolt, mert egy 1TB körüli 7000MB/s-es SSD valóban nem valami olcsó. De már ne is haragudj, nem ez a mondandójának a lényege...

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák