Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz Apollyon #326 üzenetére

    Abszolút nem igaz, mivel elbagatellizálod, mert téged nem érint. Innentől pedig nehéz a legkisebb mértékben is komolyan venni a másik álláspontját, mert konkrétan tudományos tényeket húzol át egy tollvonással. Nyugodtan keresgélj rá a témára, hogy hány és hány kutatás bizonyította már be, hogy az óra átállítása sok embernél negatív hatásokkal jár.

    Nincs ébresztőm, mivel gyerekkoromtól fogva magamtól ébredek. Most 1 órával korábban még vagy bő 1 hónapon át, mire nagy nehezen átáll a biológiai órám.

    Mégis kit érdekel a jetlag, amikor csak az emberek egy nagyon kis százalékát érinti? 40+-os létemre még soha nem ültem repülőn. Ellenben autóval bejártam már cirka az egész Európát. Konkrétan a legtágabb ismerősök körében egyetlen egy ismerősöm van, akit érint a jetlag kérdésköre, őt is csak esetenként. Ezzel szemben az óra állítgatása mindenkire vonatkozik, nem lehet helyette autóval menni...

    Az általam linkelt csatornán, egy nálam és nálad is jóval képzettebb ember regél szélsőséges helyzetekről. A hatásvadászat alap a YT-on, mert ha nem kelted fel az érdeklődést a többnyire laikus nézőknél, akkor nem nézik meg a videóit... ettől még végig igazat beszél.

    Mire érv az about oldala? Semmiféle orvosi tanácsot nem ad, még magad is írod, hogy nem is annak szánja őket. Hoztam egy random érdekes példát a témában, ennyi történt.

    Azért a Google használatát, ne én tanítsam már meg. Találsz itt kutatási eredményeket is.

    Az világosan látszik, hogy ez a társalgás így sehová nem vezet. Lusta vagy rákeresni, valódi ellenérv meg még egy sem hangzott el. A slusszpoén, hogy téged nem érint, de be akarod magyarázni másoknak, hogy őket sem érinti és ebbe még energiát is ölsz.

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

Új hozzászólás Aktív témák