Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bteebi

    veterán

    válasz Cs_Laci #15 üzenetére

    322M nem kis pénz ugyan, de azért annyira nem is megdöbbentő, csak magyar szinten. Ha belegondolsz, hogy ennyit egy 5 éves, 125 főt foglalkoztató cégért adtak... Ha mondjuk 10-szer ekkora lenne az összeg, akkor azt mondom, hogy "az jó sok", de ez nagyobb vállalatoknál annyira nem nagy szám. (Bár nekem pl. Ft-ban is elég lenne talán az életem végéig is :D.)

    #14: Lehet, hogy baromi tájékozatlan vagyok, de én még alig párszor hallottam az LSI-ről (első körben pl. azt hittem, hogy még sohasem hallottam róluk). Amúgy meg az, hogy valaki/valami relatíve ismeretlen (noname), még nem jelenti azt, hogy ne lehetne nagy, nagyon gazdag vagy sikeres. Hiába volt az LSI-nek 2,6 milliárd dolláros árbevétele tavaly, attól még szerintem nem egy túlzottan ismert cég még IT-s (jellegű) körökben se. (A CEO-járól, Abhijit Talwalkar-ról pl. még soha nem hallottam, pedig azért az ismertebb cégek vezetőit azért legalább névről szokták ismerni az emberek.)

    A WarpDrive-on kívül látszólag nincs is más SSD-jük, pedig (névlegesen) már a Verbatim-nak, a Zalman-nek és az Imation-nek is van otthoni felhasználásra szánt SSD-je; ugyanez az LSI-ről még mindig nem mondható el. Lehetne még ezt tovább ragozni, pontosítani, de szerintem felesleges.

    [ Szerkesztve ]

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Új hozzászólás Aktív témák