Új hozzászólás Aktív témák

  • Samus

    addikt

    válasz xmad #1 üzenetére

    A Fulltuning-ról rendeltem a típusspecifikus középdobot és véget, a felrakást a szigetvári Suzuki Autóház csinálta. Annyi különbség van a sima és dupla, illetve az ovál között, hogy utóbbi a leghangosabb, a sima 80as és a dupla 65ös elvileg halkabb, de nekem nem tetszett. Sedanon szerintem abszolút nem szép egyik sem, ellenben az ovál eszméletlen jó áll. Az enyém 1900 és 2200 között irtó hangos hidegen, ha az egész rendszer átmelegedett, akkor már nem üvölt, de jól morog. A morgás függ a gázpedál állásától is, ha nincs terhelve a motor (nem gyorsul, hanem azonos fordulaton üzemel, például nagyjából sík úton haladva állandó tempóval), nagyon kellemes hangja van. Az biztos, hogy a lyukas rendszernél bőven jobb, visszajött a teljesítmény, és nincs repedt fazék hangja. Sőt, igazából mindenki megnézi, hogy mitől van ilyen hangja egy ilyen autónak.

    Azt nem tudom, hogy az ezres motorral milyen lesz. Esetleg ezt a videót nézd meg: [link] Ezres és dupla csövű, illetve írhatsz a feltöltőnek is, ő biztos meg tudja adni a választ a kérdéseidre.

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Új hozzászólás Aktív témák