Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Samus

    addikt

    válasz greenity #8 üzenetére

    A hatalmas problémám az első szériás MiBand karkötőkkel, hogy azok tényleg aktivitásmérőnek készültek, az időt például egyáltalán nem lehetett megnézni rajtuk. A kettessel is az a bajom legfőképp, hogy nem az igazi a kijelző. Tettek rá valamit, azt jóvan'. Nyilván a szoftver viszi el a hátán az egészet, sokkal kiforrottabb és átgondoltabb, csak nekem pont az aktivitásmérőre nem volt szükségem, vagyis csak az alvásfigyelésre belőle. A többszínű karpántokat hiányolom én is, mert mégis csak egyedibbé teszi, bár a legnagyobb gond ezzel is az, hogy ehhez még pót sincs, ha megsérül, akkor így jártál.

    És persze mivel ez volt az első ilyen kütyüm, minél olcsóbban akartam kipróbálni. Arra jó. Komolyabb fitnesz tevékenységre nem ajánlanám, mert például a lépésszámlálással komoly gondjai vannak, ha nem úgy lengeted a kezed, ahogy "kell".

    Pár nap használat után azt mondom, hogy ennyiért oké, de a falra mászok attól, hogy a kijelző csak három másodpercig hajlandó ébren maradni.

    Nagyon kíváncsi vagyok a Xiaomi új dobására, az Amazfit Watch-ra, hogy abból mi lesz. Bár a jelenlegi ára is elég húzós még.

    Azért kíváncsi vagyok mit veszel utódjául :)

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Új hozzászólás Aktív témák