Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • julius75

    aktív tag

    válasz dchard #88 üzenetére

    Nem szoktam ilyen alpári módon megnyilvánulni, de neked sikerült kihozni belőlem: te a pinával is ilyen válogatós vagy? Mert ha igen, akkor gondolom ismered ma mondást: válogatós fa....nak hol van a helye...

    Képes vagy képminőség tekintetében összehasonlítani egy vt sorozatú panasonic plazmát egy lcd tévével?

    Szerintem ne röhögtesd ki magad.

  • Viktor81

    senior tag

    válasz dchard #88 üzenetére

    Sajnalom, hogy ilyet kell irnom, de Te tipikus peldaja vagy azon "kartevoknek", akik miatt a kihalas szelere kerult a plazma technologia. Meg ha tenyleg latsz/hallasz olyan dolgokat, amelyek ezen tech. velejaro "hatranyai" (megjegyzem a normal hasznalat soran eszrevehetetlenek), akkor sem kellene ilyen szelsoseges modon kijelenteni, mert az emberek nagy tobbsege ilyen baromsagok elolvasasa utan ezeket tenykent ertelmezve hirdeti (ugy, hogy soha nem lattak plazmat, max az MM-ban) Lasd fogyasztas, beeges. (Apam szerint a plazma kilowattokat eszik, mert ezt hallotta a "nagytudasu" kollegaitol...) Lehet valoban hallani a bzzzz-t vilagos tartalomnal (ez a tapbol jon, kifejezetten a TV jobb szeletol, hatulrol), de atlagos hasznalat soran akit ez zavar, az a szemeben nem komoly ember. (megjegyzem a CRT is volt annyira zajos, mint ez, csak az folyamatosan) Ami vegkepp idegesito kijelentes, az "ennyi penzert" duma. 200 ezer alatt kapni 42ST50-et, ami nagyon jo TV es az altalad vazolt "hibaival" egyutt hulyere veri a 400 ezres LCD-t, aminek meg mindig sokkal idegesitobb hibai vannak. Nem ellened irtam le ezeket, csupan bosszanto, hogy ezek a dolgok kesobb szajhagyomany utjan terjednek, tonkreteve az elerheto legjobb minoseget nyujto technologiat, aztan mindenki nezheti az ocska LCD-ket.

    [ Szerkesztve ]

  • Ijk

    nagyúr

    válasz dchard #88 üzenetére

    A panelnek pedig nincs hangja. A ventilátorok cicereghettek, másra nem tudok gondolni. Szerencsére az új plazmákba már nem raknak.
    A villódzás 100-ból általában egy embert zavar, ezzel tényleg peched van. Például egy mozivetítő szerintem sokkal erősebben vibrál.
    Persze távolról sem tökéletes a plazma technológia, de szerintem mozgásmegjelenítést tekintve, még mindig alkalmasabb házimozi technológia mint az LCD.

    /人◕ ‿‿ ◕人\

Új hozzászólás Aktív témák