Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • QuToR

    tag

    Először is nagy tisztelet cikk írójának, tényleg jó volt, bár egy kicsit tényleg olyan lett mintha a Samsung szponzorált volna :) de ez nem baj!

    Mindenesetre 1-2 kiegészítést tennék hozzá, remélem segít valakiknek.
    Boldog tulajdonosa vagyok az illusztrációban használt TV-nek (UE55B7000WW, 55"). Ami nekem nagyon hiányzott volna ebből a cikkből ha még nem lett volna meg a tv, az hogy a formátumok között támogatott az X264-es kódolású mkv ami ugye a legelterjettebb az interneten, és a legjobb tudomásom szerint nem egyezik meg a H264-el. A másik dolog, hogy nem támogatja a Samsung demó videóinak .m2ts formátumát amiket le lehet tölteni a netről. Támogatja az usb-s kölső meghajtókat, 2.5", 3.5" külső tápegység nélkül csak a megfelelő (1-es) usb portot kell használni a tv-n. A wireless csatoló ami a Samsung ajánlás, 14.500+áfá-ért lehet megvenni és nem tartozéka a tv-nek lapból, amit nagyon nem értek meg, hogy egy ilyen értékű tv-nél miért nem jár alapban. Samsung márkakereskedőknél rendelhető, kb 2 hét alatt érkezik meg. (Természetesen minden hátrányával ami a wifi technológiából adódik)

    Amit még szeretnék elmondani. Az 55"-os 8000-es szériás 200Hz-s változatot a Samsung nem fogja Magyarországon forgalmazni. (Samsung ügyfélszolgálattól kapott infó!)

    Ezenkívül, még itt is vannak ennél a tv-nél is problémák a gyors mozgású jeleneteknél, sajnos van kockásodás, még a Samsung saját demófilmjében is.
    DE, mindezek ellenére a TV remekmű, designban mindenképpen, képminőségben is sokkal jobb mint a régi Samsung LE52MB87 52"-os tv-m. Az ára nagyon borsos, de aki megteheti annak nagyon ajánlom!

    Sziasztok!

    QuToR

  • QuToR

    tag

    Néhány megjegyzés a tv-hez, ha már leírták akkor bocs miatta....
    Csak 1 hangsávot kezel, és csak a legelsőt, ha ez nem a magyar akkor sorry, és ha DTS akkor is sorry....
    Felíratokból is csak az elsőt kezeli, és kiteszi, ha kell, ha nem (pedig elvileg ki lehetne kapcsolni, de nekem nem sikerült)

    Internet: hááát egy nagy parasztvakítás, nem jó semmire, nincs böngésző, semmi, youtube van , de az sem szabadon, csak ha van youtube fiókod (nekem nincs), szal ez nem jó semmire.

    Sziasztok
    QuToR

    QuToR

Új hozzászólás Aktív témák