Új hozzászólás Aktív témák

  • nortsen

    aktív tag

    válasz Symbio #810 üzenetére

    A ne zavarj elég egyszerű lenne nekem is, de nem célom mindenhol lenémítani a jelzéseket.
    A kijelző letakarása nem gátolja meg a további "felébresztési" folyamatokat, mint pl a kézmozdulattal való ébresztés, bezel, és az AOD-en sem működik, pontosabban AOD módban a takarással aktiválom az AOD takarékos kijelzést, tehát ilyenkor nem kapcsol le a kijelző teljesen.
    Nekem nem kényelmes ezt naponta többször ki be kapcsolgatni a jelenlegi menükben, mivel erre sokszor gyorsan van szükségem. Android Wear-en ezt akkor használtam, ha vizbe mentem/zuhanyoztam, mert akkor a kijelző a víz hatására "érintéseket" érzékelt, és mindenféle marhaságot csinált.
    Amúgy pl egy hosszan letakarás sem lenne rossz feature, hogy "lezárjam" a kijelzőt.

    De ha egyszerűsíteni akarom a problémát, akkor a bezel-el való felélesztés a leidegesítőbb. Ha az tiltható lenne, akkor be lehetne úgy állítani, hogy csak gomb nyomásra lehetne felébreszteni, ami már sokkal használhatóbb.
    A Teather mód viszont még Apple-n is megtalálható, szóval Samu huzzon bele, mert ettől még szerintem ez a legjobb okos óra, csak szoftveresen lehetne még hova fejlődni. :)

    Amúgy arról hallott valaki, hogy Tizen 4.0 frissítést esetleg a Gear S3 fog kapni?
    Pár elmélkedő cikket olvastam erről, de semmi hitelest.

    [ Szerkesztve ]

    Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

Új hozzászólás Aktív témák