Új hozzászólás Aktív témák

  • nortsen

    aktív tag

    Én nemrég jutottam hozzá az S3-hoz (Moto 360 Sport-ot cseréltem le), de van pár problémám az órával kapcsolatban.

    - Kéne a wear-hoz hasonló theater mód, ami egy gombnyomással lekapcsolja a kijelzőt. A "Ne zavarj" ugyan nagyon jól működik, de néha elég lenne csak a kijelző "zárolása" - gyorsan, egyszerűen.
    Vezetés közben is idegesítő, hogy nem lehet gyorsan letiltani a kijelzőt. Ha az ébresztési mozdulat be van kapcsolva, egy erősebb kanyarban már mutogatja nekem a pontos időt. :N

    - Nem lehet a bezel-el való kijelző "felébresztést" tiltani, és mivel elég könyen el lehet forgatni, akár alvás közben sem nehéz véletlenül kapcsolgani az órát.

    - Ugyanehez kapcsolódik az AOD kijelző lekapcsolása. Szuper, hogy van, de éjszakára lekapcsolnám (akár időzitve), de iszonyat macerás. Kikapcsolni jelenleg úgy lehet, hogy "beállítások/óraszámlapok/mindig van óra/ki (és ha van Beállítások/Eszköz/Ébresztési mozdulat/ki"). De ekkor a Bezel még mindig bekapcsolja a kijelzőt...

    Ezekér sikítanak a külföldi fórumokon is. Kíváncsi vagyok lesz e rá samsungnak válasza.
    Letöltöttem egy Screen Lock appot, ami a fentieket orvosolja, de Tizen API szinten vannak bajok, tehát az sem működik tökéletesen, ettől függetlenül ezt használom most is.
    Én leginkább egy profil beállításnak tunék örülni, ahol sok féle profilt tudok egyszerűen kiválasztani. Silent, Always off, időzített profilok, stb. De már annak is örülnék, ha mondjuk a home 3x megnyomva lehetne screenlockot ki/be kapcsolni. De mivel a bezel már S2-ben is volt és S3 is ugyanúgy működik, így azt hiszem, ez ma ennyit tud és kész.

    Ja még 1 :) Kotyog a bezel karika. Ez elég gagyi feeleneg ad neki.

    [ Szerkesztve ]

    Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

Új hozzászólás Aktív témák