Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz syIex #422 üzenetére

    A telefonról pár szó. :)
    IGEN.!
    Ez az a telefon, ami 10 év után tudott újat mutatni, úgy hogy annak a dolognak tényleg van értelme is.
    Régen jött a színes kijelző, utána a érintős..stb. És most itt van ez, ezzel a kialakítással, amit ha megszokik az ember nem menekül.
    Kijelzője valami extra durva fényerőket tud, pont mint egy s22 ultra és engem a hajlás csík sem zavart egy picit sem. Viszont nekem a belső kijelző felbontása, lehetne nagyobb felbontású, az én szememnek picit pixeles a 2K-s kijelzők után.
    Kamera nagyon jó, simán versenyzik az s22 ultra és 13 pro képminőségével abszolút csúcs, de a széles látó nem tudja azt amit a csúcs telók szoktak pl s22 ultra.pl autófókusz lehetne benne.
    Aksi nagyon jó.! Nem gondoltam volna, hogy egy ekkora kijelzővel szerelt telefon(mert én többnyire így használtam) ennyire tudja bírni egy ilyen kicsi aksival. Szinte úgy bírja mint a 12s ultrám, ami a legjobbnak számít android fronton.
    Magassága szélessége tökéletes, csak a súlya és vastagsága amit fejleszteni kell, mert más hibája nem nagyon van.
    Szoftvere tökéletes, ennél jobban átgondolt felület jelenleg nincs.! Eddig is úgy gondoltam, hogy a one ui az egyik legjobb a sima pixel felület mellett, de most már bekell látnom, hogy a one ui a legjobb kb. Nem rég kipróbáltam egy pixel 6 pro-t is, hát csalódás volt.

    Szóval amit én várok a Z fold 5-től.
    -Legyen egy picit nagyobb felbontású a belső kijelző, legalább tudja a 450ppi-t
    -legyen vékonyabb, kb mint most a mix fold 2 és legyen könnyebb. max 240g
    -Kameránál legyen a széles látó is autófókuszos és így lesz szuper makró és a minőség is jobb lesz.

    Megválok tőle, de nem azért mert a telefon nem lenne jó bármiben is kb, csak ami engem érdekel még most jelenleg a leginkább, az a kamera. Így maradok egyenlőre a 12s ultra mellett. De már elkapott a fold érzés, így nem tudni mennyi idő múlva akarok majd vissza térni. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Mi11 Ultra + HyperOS.

Új hozzászólás Aktív témák