Új hozzászólás Aktív témák

  • bandoot

    lelkes újonc

    Nekem azért kicsit csalódás óra, gyenge akku idő, plusz a mérések is teljesen megbízhatatlanok. Legalább is nekem vannak problémáim alvással, ezért kíváncsi voltam mit mutat majd az óra, aztán voltak olyanok hogy x percig (legtöbb 30perc) kevesebb mint 90% és volt amikor 80%ra is lement a véroxigén alvás közben. Ez azért aggasztott (bár szerintem 80%nál már lélegeztetőgép kéne) úgyhogy vettem egy pulzoximétert. Elkezdtem gyakran méregetni, legtöbb esetben max. 1-2%os eltérés volt, viszont míg a pulzoximéter stabilan mutatja és 96-99 tartományon kívül sosem mért, az óra időnként jóval alacsonyabb értéket is mutat, pl 91-et (a mérő ilyenkor is 97). Mondjuk onnan is látszik, hogy az óra totál rosszul mér, hogy a 91 után egy újabb mérés már 95, aztán 99 (ez nem jellemző, de gyakori mérés során előjöttek ilyen furcsaságok) A következtetés, hogy ha leírás szerint pontosan két ujjnyira teszed az órát asztalon könyökölve, stb. akkor lehet pontos, de alvás közben ugyebár ez közel sem adott, tehát azt kijelenthetem, hogy az alvás közbeni véroxigén mérése semmit nem ér, teljesen megbízhatatlan.

Új hozzászólás Aktív témák