Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TomPack

    őstag

    válasz AKG #1925 üzenetére

    Én is régi motorosnak tartom magam a "szakmàban", még a SE K750-en kezdtem a moddolàst. :D Azóta rengeteg telefon és tablet megfordult a kezeim között, symbian, android, win, ios, csúcs -és kevésbé csúcskategóriàs készülékek is. Amit tudtam romoltam, de az utóbbi években inkàbb a gyàri rendszer híve vagyok. Innen jönnek a Nexusok, és a Xiaomi. Ott ezek a gondok nem àlltak fennt. Nehogymà' naponta újra kelljen indítani... :/ Ez igenis a Samu hibàja. A röcögés meg a gyenge Soc-nak tudható be. Ehez a kijelzőhöz sajnos gyenge a teljesítménye. :( Valakit zavar, valaki észre sem veszi. Én eddig a vajsima röccenésmentes androidhoz voltam szokva, ahol ha kattintok, akkor AZONNAL történik valami, nincs gondolkodàs. Nyisd meg az Index főoldalàt, és görgesd, röcögni fog. Húzogasd fel-le /ne azt/ és random nyomj rà egy linkre, vedd el az ujjad a kijelzőtől, és szàmolj. Nekem van amikor 3mp amíg észbekap, és betölti a linket, és addig mintha az érintést nem is érzékelte volna. Eleinte emiatt össze-vissza kattintgattam. De ez jellemző az egész rendszerre sajnos! :( Így sajnos nekem tartalomzabàlàsra hasznàlhatatlan kategória, és megmarad navinak az autóba. :(

Új hozzászólás Aktív témák