Új hozzászólás Aktív témák

  • Zol77

    aktív tag

    A wifis verzióra kapott már valaki 6-os droidot?
    Nekem még mindig nem frissült. Nevetséges,hogy a 3 , azaz három éves Sony Tablet Z-n frisebb droid van,mint a féléves Samsungon. Még mielőtt valaki megszólna,nem a verziókat hajszolom,hogy legyen minél nagyobb,újabb, hanem okkal várom a frissítést. :

    - A böngésző (most éppen Chrome,de volt már a tabon szinte minden) nagyon szaggat le-fel görgetéskor sok weboldalon.
    ( ugyanezeket a weboldalakat egy szintén 3 éves,fele ekkora hardverrrel rendelkező Nexus5 akadásmentesen ,simán görgeti)

    - a tabletre alig merek telepíteni valamit,pedig tényleg csak alap dolgokat telepítek,semmi szemetet nem rakok fel , és mégis már vagy 5 visszaállítás volt december óta,mert valami nagyon be szokott ragadni, ugyanis ha hozzá se nyúlok a tabhoz,akkor is 35-40%-ot merült reggelre,vagy estére mire hazajöttem. Gyári visszaállítás után ez a hiba legalább eltűnik.

    - az akkuidő kb 6-6.5 óra, szinte 0 fényerőn.
    Éppen nem nullán van,kb 1 millimétert ha húzok a fényerőn felfele,és csak böngésző megy,és kb félóra youtube
    A Sony tablet meg 3 évesen is hoz kb 7.5-8 órát ugyanilyen használat,és fényerő mellett.

    Ezért várnám a frissítést,hátha ezek a problémáim megszűnnének.
    MM-ből vettem,lehet visszaviszem garanciába,csak azt nem tudom,mit tudnának vele csinálni.
    Nektek is van ilyen hiba?

Új hozzászólás Aktív témák