Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Luser2000

    addikt

    válasz vladgabor #782 üzenetére

    Nekem úgy biztos kibír 4-5 napot, hogy hozzá sem nyúlok, de megy rajta a WIFI kapcsolat és a fiókjaim szinkronizálása. (Soha nem jutott eszembe, hogy mindent kikapcsolva leteszteljem mennyit működne készenlétben).
    ---
    Az iPad2 megjelenésekor vettem egyet, délután. Másnap reggel nyitásra vissza is vittem és vissza kértem a pénzt. Én akkor egy Galaxy Tab P1000-et használtam, leginkább munkához. No, azokra a feladatokra és úgy, ahogy az nekem kényelmes lett volna, az iPad "alkalmatlan" volt.
    (Nem tudtam wesbes felületen a céges levelezést elérni / nem kellett hozzá flash támogatás / - néztek az üzletbe is bambán -, nem tudtam egyszerűen (értsd. kb pendrive-ként) rámásolni a doksijaimat, nem hagyta hogy különböző könyvtárakba rendezzem a fájlokat. Emellett kényelmetlennek tartom, hogy a kezdőképernyő gyakorlatilag csak egy menü, oda számomra hasznos infókat nem tudtam kitenni / widgetek. Summa-summárum: neken nagyon kényelmetlen az iOS. Ezt figyelembe véve egyáltalán nem érdekel, ha néha megröccen az android).

    Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

Új hozzászólás Aktív témák