Új hozzászólás Aktív témák

  • modeart

    tag

    Több tablet van otthon, több más is volt a kezemben, és az a tapasztalatom, hogy a tesztek alapján kapott pontszámok, sőt, amit az előttem szóló ír, hogy a magok száma semmit sem jelent valós, érezhető sebességben és felhasználói élményben. (A magok számának emelését én egy ordító kamunak tartom a gyártók részéről). Egy csalódás mondatja ezt velem.

    Az 1.5Ghz-es 2magos Concorde Tab Playem gyors volt mint az állat (amíg a gyerek le nem ejtette). :W
    Rábeszélt az eladó helyette, hogy vegyek egy MyAudio-t 50e ft értékben 1.2Ghz négymagos procival. Na ez lassú mint a tetű. :O Érdekes, a játékok mennek ugyan rajta, de egyébként az alap android meg olyan tétova, hogy a böngészés, szövegbevitel lassabb rajta, mint a gyerek alap Waytech-es tabletén, az agyam eldobom :W .
    Az egyébként Alcatel MPop telóm is gyorsabban tölti az oldalakat, mint a MyAudio fent említett csodája. És mondanom sem kell, hogy mit csinál gyakrabban az ember a tableten? Nyilván böngészik, mailt ír, olvas stb. Hihehetlen, hogy ebbe 4 mag van és hogy tud ennyire tetű lenni egy tablet... :F
    (Hozzáteszem, egyik tablet sem buherált szoftveresen, gyári rendszer, csicsa nélkül, alapbeállításokkal működik - ordító sebességbeli különbségekkel).
    Telefonoknál alap működési sebességben pl. az MPop telóm veri a Huawei kétmagos 5230-asát is....

    Úgyhogy én nem magokban, meg benchmarkokban hiszek, hanem megnyomkodom inkább vásárlás előtt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák