Új hozzászólás Aktív témák

  • lajki7

    senior tag

    válasz spawn21 #19315 üzenetére

    Nah!!!! Ujra itten:D nem kell.mar noti2! Ma mindent megvizsgaltam,egesz napom rament de megerte! Szoval eladtam a feheremet ma kilohhharmincert:D ami Trés volt okt vegi kijelzo cseres!
    Be mentem media markba,extrem digitalba megneztem minden szint (NOTE2) feher az csunya fixxen note2ben,grafit szep! Nah mind1 nm ez a lenyeg!! Rajottem arra h ugyan annyi ppi felbontas jut arra a nagy kijelzore mint a mi szeretett S3ra....oda rancigaltam az S3at melle (mert mar el volt adva az enyem) sipolt mintha bankot rabolnek:D de engem akkor is erdekelt!!! vegul lattam meglepodve hogy au S3nak tisztabb a kepe,LATHATOAN,mint a noti2nek! Haza jottem busan,es talaltam mar 10perce fel volt adva a hirdetes egy szep kekS3at! 11ho 12i vasarlas azaz 3napos:D media markos,fuggetlen,SZAMLAVAL KAPTAM! 156.900... dobozos csak ki lett probalva mert akitol vettem valami motorjaba szamitotta bele de neki nm kell ilyen jo telo! 125ert oda adta:D szoval nyertem ma 5ezer ftot. Jo mondjuk ma sokat futkaroztam:p

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 11 Pro

Új hozzászólás Aktív témák