Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lanszelot

    addikt

    válasz coolpet #48287 üzenetére

    Ne is gondolkozz ilyen folyékony marhaságokban, se foliában. Csak is uveg vedelem. 2 S8+ telonk van most vettem a 9ik uveget, nem azert mert lexarom, hanem mert leesik az asztalrol, kicsuszik a kezedbol, neked mennek az utcan...stb 2500-6000 Huf ert szoktam venni, vannak jobbak, rosszabbak, de eddig mind megvedte a telot. Es mindig a sarkara esik, de mindig.
    Ja Tough Armor tokom van kezdetek ota. Az is alap.
    Ha meg nem baj ha torik, mert gazdag vagy, mi a francnak barmi vedelem ra?
    Olvass vissza hányan nyígtak, hogy jajjj betort, jajj hol lehet olcson....sehol.100e Huf a kijelzo csere.

    Nekem meg van amiota kijott, semmi se egett bele, nem tort ossze, nincs semmi baja.
    Nem a polcon tartom, és nem vitrinben. Kemenyen hasznalom / meg is latszik a tokon, le van kopva rendesen.
    És nem azert ovom, mert ha eladom 20Huf al tobbet fog erni /mert tobbel nem/ , hanem azert mert hasznalni szeretem, nem ovni, felteni.

    MÁS:
    Samsung boltban mondta az elado hogy januarban valami nagy frissites jon a telora, rizsázott nekem ott valami forradalmi, uj, samsung...bla bla rol. De pontosan nem tudta megmondani mi.
    Ti tudtok valami uj android erkezesrol s8+ -ra? /vagy csak be volt love a srac?/

Új hozzászólás Aktív témák