Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Szellem. #4102 üzenetére

    Sajnos nem tudom kiválasztani a saját szolgáltatómat, mert nincs a listán. De ma mértem először 80Mbps feletti sebességet, így már tényleg nem foglalkoztat a dolog. Tegnap szerintem csak vmi pillanatnyi hiba lehetett amikor 1 Mbps alatti sebességet mértem, remélem nem fordul elő többször.

    Én alapból tok és fólia ellenes vagyok. Az S8-hoz kaptam a Vodától egy Clear Cover tokot amit egy haverom unszolására tettem fel rá (látni akarta, h h néz ki rajta), és azóta rajta maradt. :B Szinte észrevehetetlen, h rajta van, de ismerem magamat, pár hétnél úgysem bírom tovább, h rajta legyen. Egyébként már megvan rendelve a dbrand fólia a hátlapra, de valószínűleg azt sem fogom feltenni azonnal. A kijelzőre viszont semmilyen körülmények közt nem tennék fóliát. :B

    (#4105) Plag: +1. Nekem a sima S8 is folyamatosan hozza a két napos üzemidőt 6 óra pluszos SOT-al. Az a durva , h az S7 is ennyit tudott, viszont ezzel minimum 25% marad az akkuban a második nap végére (az S7-tel azért gyakran lementem 10%-ig is).

    (#4113) Mr.Silkó: Orchidea szürke! :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák