Új hozzászólás Aktív témák

  • bigmasterg

    addikt

    Sziasztok,

    Egy hete vagyok S8 tulaj, Nexus 6P-ről váltottam, mivel ár alatt sikerült, ismerőtől új s8at vennem.
    Amúgy 1-2 dologban a 6P jobb volt, de összességében ez csak egy jobb teló, na meg sokkal szebb is. :)
    Csak mint érdekesség, hogy miben találtam jobbnak a 6p-t. (Annak ugyanazok a kamerái, mint a pixeleknek.) A nexus front kamerája egyértelműen jobb, ellenfénynél és sötétben jön ki durván a különbség. Jó fényviszonyok között okés az S8-é is. A hátsó, fő kamera kb egy szint a két telefonnál, de a 6p képei nekem jobban tetszettek (ízlés kérdése).
    Illetve a nexusban stereo front speaker volt és jobb ujjlenyomatolvasó.

    Na de, ami miatt írok.
    Always on display-vel mik a tapasztalatok? Nem ég be tőle az amoled hosszútávon?
    Akksit mennyie szívja? Még csak ma kapcsoltam be, de mintha így nap végére kevesebb % maradt volna az akksiból, mint máskor.
    Nexusnál az "always on" display csak akkor kapcsolt be, ha értesítés jött, vagy megmozdítottad a telefont.

    __
    Rendeltem a telóhoz egy spigen ultra hybrid jet black tokot.
    Kinézetben kb hozza, amit vártam. Nem változtat sokat a telefon kinézetén, keveset vastagít rajta, marad a lekerkített forma és jobb a fogás. Viszont kétségeim vannak azzal kapcsolatosan, hogy mennyire véd. Kevésbé tűnik rugalmasnak / ütődés elnyelőnek, mint a korábbi spigen tokjaim.
    így a jövőheti fesztiválozást szem előtt tartva :DDD berendeltem egy uag plasma tokot is, ash színben. Kíváncsi leszek rá, jövőhét elején érkezik. Nem valami szép ,de legalább véd. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák