Új hozzászólás Aktív témák

  • Ateszpapa

    addikt

    Srácok, ma megkaptam a biztosítás miatt cserélt telcsit, nagy kő végre leesett a szívemről. :)

    Aki nem olvasta volna, annak írom, hogy kiesett a kezemből és lepattogott egy jó hosszú lépcsősoron és a végén pocsolyában landolt ami miatt be is ázott.

    Tehát szarrá tört, nem volt épp alkatrésze a SIM tálcán kívül. :)

    A biztosítót felhívva, bejelentve a kárt egész hamar intézkedett, papírmunka, elfogadás után küldte is a futárt a telefonért.
    Ott egy hetet volt, és a mai nap küldék vissza.

    A számlán 181 ezer forint van amiből lejön a 33 ezer önrész amit átvételkor kellett fizetnem a postán.
    Tehát a biztosító álta a fenmaradó részt.

    A készüléken a kijelzőn fólia (amit valamiért leszedtek és visszaraktak a szevizben)
    A kereten is fólia(már nem emlékszem a gyárin is az volt?)
    Hátlapon nincs fólia.

    IMEI szám stimmel, ezt tuti átírták az eredetire, ami a hátlapon már nincs feltüntetve érthető okoból.

    Most nem tudom, hogy vajon apránként szerelték össze a szervizben, vagy gyárilag ilyen mert a szervizlapon csak a főpanel, lcd, érintő, hátlap csere szerepel.
    Pedig tuti cseréltek mindent, kamera, aksi stb a beázás miatt, viszont nem tűntették fel.
    Csak nem használták a többit fel beázás után?! :U

    SW maradt TMH, függőséget egyelőre nem tudom tesztelni, de gondolom független, majd jövő héten kiderül.

    Összességében örülök, ha nem lett volna a biztosítás, akkor szopóág van. :D

    Előző telcsimre (i6s) másfél évig fizettem a 3 ezret, mégsem esett ki a kezemből, ez meg 2 hónap után...

    Úgyhogy csak ajánlom, hogy mindenkinek aki a Telekomnál vette és 60 napon belül van az kössön rá biztosítást.

Új hozzászólás Aktív témák