Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D4ni

    őstag

    válasz matyi19 #7514 üzenetére

    Alapvetően a sima S7 engem is elgondolkodtatott, az Edge váltása után . Jelenleg egy 6S plust tartok magamnál, a vízállóság és a kevésbé karcálló kijelzőn kívül más nem igazán van ami úgy elrettentene, nyilván jobb lenne egy kicsit kisebb telefon , de sajnos a sima 6S-nek az akksija harmatgyenge számomra , ezért is járnál szerintem te is jobban egy S7-el. Érdemes bevinni a a kopottas /karcos plexis telefont szervizbe(kizárólag szerviz pontokba , tmx minden téren kerülendő ) A hátlap tartalmazza a plexit is, annak cseréjével át lehet hidalni a problémát . Szervizes kérdésben tudok bárkinek segíteni.

    [ Szerkesztve ]

    "Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

  • d@minator

    addikt

    válasz matyi19 #7514 üzenetére

    Az i6S nagyon gyors igaz én alkalmaztam egy trükköt amivel eltűnt az összes animáció. Ahogy rányomtam valamire jött be egyből. Sajnos S7 is tele van animációval ami lassítja a telefont. Viszont még trükköt nem találtam a kikapcsolásra. Az iOS és az alkalmazások tökéletesebbek, mint Androidon. Androidon viszont több a lehetőség.
    Üzemidő S7-nél talán picit több és vízálló. Vastagabb és nehezebb és törékeny nagyon. A böngészőben nem tudok elhúzással lapozni. A vezérlőpult alul jobban kézre esik ios-en. A 3D touch-t feleslegesnek tartottam viszont most hiányzik. A kamera automata módban jobban alkalmazkodik 6S-en, S7 viszont valamivel jobb képminőségű. S7-en sok a reklám és némelyik üvölt. Egyes appok olyan dolgokat kérnek amihez nem sok közük van.
    A HD és a QHD felbontás között ekkora méretben nem látok különbséget. S7 amoled betekintési szöge elég gyenge a 6S IPS-hez képest. Pedig eddig amoled párti voltam.
    A 6S automata fényerőállítása tökéletes az S7-é nem.
    Szóval a 6S és az ios majdnem tökéletes de az android több szabadságot ad. Maga az S7, mint hardver nem nagy szám. Az OS-ből nekem a LG féle jobban bejön. A Samsung ebbe az androidba kevésbé nyúlt bele (ami talán nem baj).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák