Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Burt1793

    veterán

    válasz Tin #31825 üzenetére

    Nálam nem hangos a hangszóró, simán megfelel az értesítéskezelés (widgeten látok mindent), sose játszom a mobillal, csak mobilnettel használom, simán kibír egy napot, régen, amikor wifiztem, nem dobálta el a kapcsolatot, vezetékes fülessel használom, jól működik.
    Azért mert olcsón vetted, nem veszel mást és nézhetjük ahogy szenvedsz? És mi vagyunk gyerekek? 😃

  • samu74

    addikt

    válasz Tin #31825 üzenetére

    Ne vedd a lelkedre,van úgy hogy a probléma csőstül jön.
    Én nem szaroznék vele,Odin fel a gépre, letöltöd a XEH romot (t-s animáció megy a levesbe),3 perc a flash,belakod .Lehet a rádiós anomáliák is megszűnnek. Mielőtt végleg kiakadnál, ez csak egy opció.
    Szervizbe is küldheted.

    -----------

  • chubby2o6

    senior tag

    válasz Tin #31825 üzenetére

    De most tényleg, negyvenháromé' mit vártál? :DD

    Nekem semmi bajom nincs a hangerővel, szerintem semmivel sem hangosabb, mint a többi telóm volt. Nem használsz valami call recorder progit, amelyik a felvétel miatt automatikusan magasabbra állítja a hangerőt?

    Az értesítés kezeléssel kapcsolatban nem igazán vágom, hogy mit is szeretnél. Ha jól vettem ki, azt kifogásolod, hogy a gép előtt ülve hozzá kell nyúlnod a telóhoz, mikor értesítést kapsz, mert nem oldja fel magától a kijelzőt. Ez lehet biztonsági okból is, hiszen egyébként bárki elolvashatná, ha éppen nem vagy az asztalnál, így nem sok értelme lenne pl. az ujjlenyomat olvasónak. Viszont van rá megoldás, igaz, 3rd party app. Pushbullet a neve, telóra appként, pc-re Chrome bővítményként telepíthető. Van benne értesítés tükrözés, a telón az appban beállítod, hogy mely alkalmazásokhoz férjen hozzá, és a gépen real time látod utána az értesítéseket, rá sem kell nézned a telóra.

    Nekem a wifivel sincs gondom, bár csak itthon használom, eddig mindig azonnal csatlakozott, és rajta is maradt. Ha nem itthon vagyok, mobilnet, akkor is, ha olyan helyen vagyok, ahol van nyílt wifi.
    Hirtelen ennyi jut eszembe az általad eddig leírt problémákról.

  • kaciokos

    őstag

    válasz Tin #31825 üzenetére

    "és itt a szokásos standard vélemény, hogy nem a zsemle kicsi, hanem a pofám nagy. brávó."

    Mindig szeretek ilyen hangvételű postokat olvasni. ;]

    "az értesítések kezelése megafail."

    Ismétlem: rajtad kívül eddig senkit nem zavart, akit igen, az megoldotta, mert meg lehet.

    "a hangszóró nem csak nekem hangos. gugli a barátod. sok a hallássérült, modern kori betegség"

    Persze, rajtad kívül itt mindenki süket. :) Elhiszem, hogy másnak is hangos, itt a fórumon is ketten voltatok, de értsd meg, hogy a kettő több százból nem azt jelenti, hogy szar, hanem azt, hogy vannak olyan készülékek, amelyiken szar, és ezek eléggé kisebbségben vannak. Ettől persze nálad még probléma, de olyan, amit meg lehet oldani.

    "újraindítás után ki-be kell kapcsolgatni a BT fejest és a telefon BT-jét, mire összelövik magukat."

    Fél tucat BT hangeszközt használok napi szinten, ilyen problémám még nem volt. És tekintve, hogy emlékeim szerint másnak sem, ez megint egyedi probléma lesz. Telefon, BT eszköz, vagy a kettő inkompatibilitása, sajnos ilyen is van az IT világban.

    "wifi eldobálás?"

    No, ezt már nekem is csinálta, de csak bizonyos típusú routerekkel, és meglehetősen ritkán, úgyhogy nekem ez inkompatibilitásnak tűnik.

    "szóval kedves barátom, az, hogy neked ez a szint megfelel, és alkalmazkodsz hozzá, az téged is minősít"

    Légyszi ezt ne. De komolyan. Fröcsögsz, mint állat. Minek ez ide?

Új hozzászólás Aktív témák