Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Burt1793

    veterán

    válasz Meggyi001 #22956 üzenetére

    Ne legyen vastagabb, semmi baj nincs az s7 üzemidejével, bőven jobb az átlagnál. Az egy napi 18 óra készenlétet egész napos nettel, automata fényerővel normál használattal 6 óra kijelzővel tudja. Ennyit azért nem használja az ember. Nekem még sose kellett nap közben rátöltenem, pedig sokat használom, zene is sokszor megy róla bluetooth-on. 3 mm az nagyon sok vastagságban, infra se olyan nagyon fontos, bár tényleg jó lenne.
    Waze-zel, max fényerőn, 2K felbontással, mobilnettel, gps-szel 4 óra kijelzőidőt tud, ami nagyon jónak számít például, főleg úgy, hogy látható a kijelző napsütésben.

    Ezeket a 3 óra SoT-ket nem értem. Android rendszerek mennyit pörögtek a háttérben? Vagy volt még a 3 óra SoT után 50% az akkuban?
    Nálam sokszor 40% van még az aksiban 4 óra SoT-vel. Pedig tényleg semmit nem mókoltam, facebook és egyéb szarságok mennek folyamatosan. Valszeg az emberek nagy részének működik rendesen. Egy este alatt (7-8 óra, vagy több :D általában hétvégén nem töltöm este) végig wifin, és mobilhálózaton fent hagyva 2-3%-nál nekem sose merült többet, repülőben pedig 1%-ot szokott merülni ennyi idő alatt.
    Reggeli netezéssel wifin, 20%-os fényerőn 1 óra SoT-vel se merül 100ról 90-re.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák