Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Burt1793

    veterán

    válasz trobi28 #13561 üzenetére

    Nekem pár napja lefagyott az s7, sok mindent csináltam vele egyszerre, akkor csinálta először. Hangerő le + bekapcsoló gombbal (hosszan kell nyomni mindkettőt) ki lehet kapcsolni ilyenkor is. Simán bekapcsológombra nem kapcsolt ki. A főképernyőt mutatta, egy ideig szólt a fülesben a böngészőből lejátszott soundcloud hang, aztán abbamaradt, ekkor fogyott el a türelmem és csináltam a fenti kikapcsolási módszert, működött.

    (#13572) Project: A: Minden második ember ezeket kérdezi itt a topikban. A tesztekben minden le van írva. Pontosan annyi a különbség, amit a tesztekből leszűrtél: kijelzőméret, edge kialakítás (ehhez tartozik pár funkció, nem egetrengető a dolog), aksiméret. Aksiban 15-20%.kal többet tud az edge. A sima és az edge szoftvere ugyanaz (az edge funkciók nincsenek a simában, de ha egy edge-es androidot felraksz, akkor a sima s7-esen is lesz edge sáv, csak nem a lehajlott részen, tehát semmi értelme rárakni, ilyet nem csinál, csak pár ember). Én ennyiért nem felárként tekintenék arra a 20 ezer forintra. Ha látod már most, hogy nincs szükséged az edge-re, akkor feleslegesen kérdezel. Én is sokáig mérlegeltem a dolgot nyáron, a végén egy szürke edge helyett a fekete flat s7 mellett döntöttem. Frissítés 2 évig lesz (főverziókat tekintve, utána max biztonsági frissítés) biztosan, ahogy ez lenni szokott.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák