Új hozzászólás Aktív témák

  • Mark023

    tag

    válasz Deck #8876 üzenetére

    Tök vicces vagy, hogy kb úgy állítasz be, mint egy balfaszt aki nem tudja beállítani a telefont normálisan... több alkalmazással lemértem, hogy valami esetleg szívja e , de semmi. Viszont a negatív hozzászólásod annál inkább kimeríti az energiám.

    Leírom még egyszer! Egyszerűbben! A telefon 4 napja repedt meg. Az előtt ugyan így használtam mint most. Az első hét után éreztem, hogy nem lesz a kedvenc telóm. És ezzel te mondthatod , hogy fasza, de nálam átlagos... a hangzás alul marad a várakozásaimtol, zenében és fülesben is. Képernyő jó, bár engem zavar a nagyon fekete amoled néha. A kamera fasza, a soc jó. Az akksi akkor is átlagos! ha megmutatod, hogy neked legalább másfél napot megy úgy, hogy közben beszélsz netezel és munkádhoz is használod töltés nélkül akkor oké! Ez ennyi. Vegyes érzelmeket kelt bennem a teló. A külső tetszik de valami hiányzik belőle. A repedés minusz nálam és a hangzás meg még minuszabb. Az akksi idő is minusz... Mint samsunghuszárnak mondom, hogy a teló nem szar de nem is jó ennyi pénzért!!!

    Amit te szereztél, csak is te tudod elveszíteni.

Új hozzászólás Aktív témák