Új hozzászólás Aktív témák

  • Sh4rKy

    senior tag

    válasz mycso #9963 üzenetére

    Ettől szép az élet

    Más:

    Akinek eddig brutálisan merült, a napokban beleástam magamat külföldi fórumokba.
    Mivel a telefon nem megy deep sleep módba ezért merült annyira, mint a szemét, de ez már úgyis köztudott.

    Amivel én megoldottam a problémát:
    Gyári időjárás appot kiiktattam, helyette töltöttem le mást, ami ugyan olyan szinte, valamint a helymeghatározásnál van egy olyan, hogy pontosság javítása és ezen belül kikapcsoltam a bluetooth valamint wifi keresést is.
    Ezen kívűl a beállítások > alkalmazások > időjárásnál kikapcsoltam a frissítést, az aktuális hely használatát meg mindent amit értem és újraindítottam a telefont miután koppra töltöttem.
    Oldalsávról is levettem az időjárás lapot, hogy véletlen se indítsa el, ugyanis a bug itt volt elásva, mert most 29 óra uptime-ból 20 órát volt deep sleepben a készülék és visszatért az eredeti üzemidő. 1 óra kijelző, fél óra telefonálás, spotify, google fotók, stb szinkronizáció volt benne, mert mindig elfelejtek fellépni wifire és megint 2-3 napi cuccot szinkronizált. Most 90%-on van a telefon 4 óra alatt.
    Haverom megcsinálta ugyan ezt a kegyetlengyorsan merülő sima S7-el, azon is a probléma megoldódott.

    Remélem másokon is segít amíg ennek a bugnak nem jön meg a hibajavítása. :R

    Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

Új hozzászólás Aktív témák