Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szellem.

    nagyúr

    válasz bulikavagyok #13556 üzenetére

    Mivel ez Samsung topic és Samsung felhasználó vagyok, nem akarom elvinni a témát Apple vs Samsung irányba. És nem is célom. Azonban ahogy Te is egyetértesz velem, sajnos le vannak maradva nagyon a szoftver területén. És ez elszomorít. Az Apple meg csinált egy jó szoftvert. Sose volt iPhone-om és bevallom őszintén a hátam közepére nem kívántam. Most viszont gondolkozom rajta, de erősen. Nem mókolom a telefonomat, nincs időm és nem is akarok azzal foglalkozni, hogy rootolgatom, meg szoftverezgetek. Oldja meg a gyártó akinek a telefonjáért leszurkoltam a pénzt, hogy jól működjön a készüléke.

    Sajnos azt látom hogy akksiidőben magasan jobb az iPhone. Nézem simán nyomnak 6 órás kijelzőidőket! Nálam ez sose jött össze az S6 Edgel. Max szarrá kell butítanom, egy csomó mindent le kell tiltogatni, stb. Ez nekem nem okés.
    Mondom ezt úgy, hogy amióta van okostelefon csak Samsungom volt!

    Tényleg nem akarok flémelni, és itt be is fejezném az agymenésemet az Apple vs Samsung témában. Főleg amiatt, mert a normálisabb topiclakók látják az S6/Edge hibáit és nem elfogultak. Nem akarok senkivel személyeskedni, mert már látom, hogy van aki meg akarja magyarázni a frankót, csak mert nehogy valaki a szájára vegye a Samsungot. :R

Új hozzászólás Aktív témák