Új hozzászólás Aktív témák

  • szferix

    tag

    Igen túlszámlázásról van szó, jelentéktelen összegben. Ami nagyon nem tetszik, hogy kísértetiesen hasonlít az összeg egy, az ugyanabban a számlában szereplő, jogos panasz alapján történt jóváírásra. (Tehát nullára futtatja azt, de ez csak egy érdekes eleme az ügynek, nem fontos végső soron.) A részletes híváslistát kikértem és megkaptam. Abban szerepel egy ugyanazon napon négy hívás a 0096515022 számra. Ezeket a hívásokat én nem indítottam, ez minden vitán felül egyértelműen biztos. A felháborító, hogy a panasz levelezésben már harmadszor bemásolják válaszukba az ÁFSZ-ből, hogy ők nem felelnek a kéretlen SMS (!) küldésért. Egyértelműen 5. zónás nemzetközi hívásként szerepeltetik a számlában és kéretlen SMS, MMS küldésről leveleznek zavarosan. (Természetesen SMS stb. sem küldtem.) Mindez a telefonomból egyértelműen kiolvasható. Arra a kérésemre, hogy legalább azonosítsák be az állítólag hívott számot, harmadszorra sem reagálnak. Neten semmilyen összefüggésben nem tudom azonosítani, egyetlen előhívó, kereszt, dupla nulla kombinációra sem ad ki semmit. A most hangosan publikált kéretlen hívás-visszahívás lehúzásos ügyhöz nagy valószínűséggel semmi köze nincs, mivel a négy tétel együtt sem éri el a 300,- Ft-ot. Nem is az összeg miatt mentem a háborúba, hanem elvből, mert tudom, hogy nem indítottam ezeket a hívásokat. Ugyanígy elengedik a fülük mellett a kérésemet, amelyben rendszer szintű ellenőrzést kérek. A panaszt kizárólag számlázási ügyként kezelik és azt hangoztatják, hogy a szla.-zási rendszer zárt. Nem fogom lenyelni ezt a békát az több mint biztos. Egyébként lett közben szoftver, a Mobiledit Forensic. Kiolvas, listáz mindent amiről fentebb írok, semmi nyoma nincs a számlázott hívásoknak.

Új hozzászólás Aktív témák