Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sys25

    aktív tag

    válasz nfsu17 #6034 üzenetére

    Én S Advance-ről váltottam,az meg ugye 4",szóval elég nagy méret ugrást követtem el,de kb 2 nap alatt hozzászoktam az S5 méretéhez. :)
    Pont ma fogdoztam a G3-at és az se nagy nekem,pedig az nagyobb mint az S5,leginkább széltében!
    Persze egy kézzel már se a Samut,se az LG-t nem lehet könnyen kezelni,de engem egyáltalán nem zavar. :)

  • tothl

    addikt

    válasz nfsu17 #6034 üzenetére

    Örömmel jelentem, hogy az enyém már nem görbe.
    Megcsinálták végre, sőt új alaplapot is kapott, ennek a verziószáma már nem 0.800, hanem 1.100
    Akárhogy próbálom egyelőre nem jött elő a wake up bug és teljesen kifogástalannak néz ki a készülék.

    Egyébként nem az volt a bajom, hogy billegett, mert azt leszarom, hanem, hogy a telefon hosszabbik oldalát ha nézted rendesen volt benne egy kanyar szabad szemmel is, mintha ráültek volna.
    Lehet, hogy egy használt keretet raktak rá, nem tudom, de baszottul idegelt, hogy olyan, mint egy hintaló.
    Ahogy ráadtam a spigen tokot, az még csak fölerősítette, frankón íve lett a toknak... :D

    Volt már sok telóm és tudom, hogy ha leejtem ott megnyomódik a keret, nyilván billegni fog, de ez nem olyan hatás volt, ahogy fogtam a kezemben látszott, hogy valami kurvára nem kóser, amorf formája volt a telónak.. :D

    A lényeg, hogy hosszas szenvedések árán, de jó lett a készülék. Állítólag nem volt sima menet, mert nem szaroznak kijelző meg keret tiszítással ilyenekkel, ha hozzányúlnak akkor ezeket cserélik...és hát 4 javítást azért nem egyszerű megmagyarázni a samsungnak..

Új hozzászólás Aktív témák