Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chubby2o6

    senior tag

    válasz Max_218 #61018 üzenetére

    Szia! Ugye nem gyári recoveryből próbáltad feltenni a CM romot? Meg azt sem írtad, hogy milyen S4-ed van.

    (#61019) szanitec Szia! Nem írtad, mennyi idős a teló, ha kb. kétéves az akksi, akkor már sanszos, hogy gyengül. Meg ki tudja, az előző tulaj mennyit nyúzta, mielőtt hozzád került. Az 1% merülés másfél óra készenlét alatt nem rossz. Nem tudom, használsz-e fészbukot meg fb messzendzsert, azok nem kicsit szívják az akkut.
    A Lollitól szerintem is szabadulj meg minél előbb, nálam a gyári 4.4.2 ( NG8 ) rootolás, takarítás után frankón működött. Mondjuk az én akkuidőm nem releváns, a három óra képernyőidő is ritkán jön össze, de ez nem a telón múlik, általában nem nyomkodom annyit, este meg automatikusan töltőre teszem. Azért intenzívebb nyomkodással simán megvan a négy óra, szal nem volt soha akksi gondom vele.
    Nem írtad, számít-e a knox, ha már nincs rá garid, nyugodtan kipróbálhatod a custom romokat is, egyik-másik tényleg egész jó, bár találkoztam már teljesen használhatatlannal is.

Új hozzászólás Aktív témák