Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nfsu17

    veterán

    válasz zzola #33665 üzenetére

    de ez nettó baromság (a szerviz részéről), mert nem mindig a legújabb sw a legjobb, a legkirályabb, a legstabilabb, stb...az egy dolog hogy szeretnék, hogy az legyen, de ha nem tudják megcsinálni, akkor ismerjék be és lehessen visszatenni régebbit...azért azt igazán megcsinálhatnák, hogy az official romok szabadon legyenek cserélhetőek, customnál meg röpüljön a knox

  • kali

    legenda

    válasz zzola #33665 üzenetére

    én azt írtam, hogy kérni lehet, de annak teljesítése már más kérdés.
    a hivatalosan kiadott utolsó firmware verziót veszik alapul, és amíg azzal nincs formálisan elismert probléma, nem került visszavonásra, addig az a mérvadó számukra, és nem pedig önkényesen döntenek, hogy melyiket tegyék fel.
    olyannal már találkoztam, hogy a problémás telefont megvizsgálta a szerviz, és miután megállapította, hogy a szolgáltatós firmware verzió a hiba forrása, feltette az azonos verziós, de független firmware verziót, de olyannal még soha, miszerint korábbi firmware verziót tettek volna vissza, mert a felhasználó szerint nem jó az új.
    próbálkozni lehet, bevizsgálják a készüléket és a rajta lévő rendszert, szükség esetén újrahúzzák tisztán, de ha úgy nem látnak problémát, akkor annyi...
    az a gond, hogy a firmware verziókat nem a szerviz adja ki, ők is csak jelezni tudják az esetleges hibákat a gyártó irányába, ha olyan adódik.
    csak saját véleményem, de mivel sok embernél megfelelően működik, így nem látok benne rációt, hogy komoly probléma lenne a gyári 4.4.2 firmware verzióval.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák