Új hozzászólás Aktív témák

  • b1sti

    senior tag

    Sziasztok!

    A segítségeteket szeretném kérni! A majd fél éves T-s i9505-öm nem igazán produkál úgy, ahogy kellene szerintem! Mielőtt feltettem a 4.4.2-es frissítést a telefon irtózatosan melegedett alap játék használata alatt. Konkrétan olyan szinten volt forró a telefon kijelzője, hogy ha huzamosabb ideig volt az ujjam rajta, akkor szinte már égette. Ha hasonlítanom kellene vmihez, akkor azt tudnám mondani, hogy olyan forró volt mikor rádugtam töltőre! Forrósodott minden alkalommal, arról persze nem is beszélve, hogy ezt kombóztam pl viberezéssel és közben a játék, akkor is hasonló forrósodást mutatott! Az akksija természetesen nem bírja, és ezt garanciában mindenképp cseréltetni fogom! Mert nekem ne mondja senki, hogy a telefon a töltőről való levétel után (miután kiírta, hogy teljesen feltöltve, pluszban töltőn volt még 20 percig) 3-5 perc beszélgetés és szintén ennyi játék után az akksi 8-12%-ot merül! Azt sztem meg sem kell említeni ezek után, hogy a telefon képes 2-4 óra alatt 40-60%-.ot merülni! Konkrétan egy fél napot nem bír az akksi! Bárhol olvastam teszteket róla, mindenhol sokkal erősebb használatot írtak, mint amennyit én használom a telefont, és mindenhol írták a majd 1 napot. Így is le van véve a kijelző fényereje automatán -5re és még így sem bírja ki a fél napot!
    Viszont, amit észrevettem, hogy feltettem a 4.4.2-öt azóta nem forrósodik annyira töltés közben! Nem hiszem, hogy köze lenne hozzá vagy, hogy megjavítaná egy frissítés az akksit :DDD
    A kérdésem az lenne, hogy találkozott már vki hasonló forrósodással??

Új hozzászólás Aktív témák