Új hozzászólás Aktív témák

  • Skynet258

    veterán

    válasz dauphin #650 üzenetére

    Sok helyen, de köztük van a hivatalos Samsung oldal is. ;)

    Közben délelőtt meg is jött, nálam sok készülék megfordult már (minden nagyképűsködés nélkül sztem több, mint az átlag felhasználók kezében, lévén tesztelem is őket), de ez a kijelző egyáltalán nem rossz. Persze, lehetne HD, meg FullHD, de ez a qHD is egészen korrekt képet ad, az amoled miatt szép kontrasztos. Napfényben ez is elég necces, de teszem azt egy Note II-vel ugyanez a helyzet, pedig az kicsit drágább...
    Mérete egészen apró, de jó fogni, pont kényelmes, a káva körben keskeny, alul felül sincs sok hely - mintha egy nagy kijelzőt tartanánk, ami pozitív.
    A készülék feketének van írva, de valóban van egy kis kékes játék a hátlapon. Pöttyösnek pöttyös, de sokat úgysem nézegetem. :DDD

    Még csak belakom, telepítem a megszokott programjaimat, de eddig tetszik, a sebessége meg sok felsőkategóriás telefont is lekőröz (érzetre - a benchmark pontokat most pont lesz*rom). Kamerát még csak beltérben néztem, hát nem ez az erőssége az tuti, de nekem ott a jó öreg Nikon D5000, minden másra meg jó lesz ez is. :U

    A független árat nem éri meg szerintem, mindazonáltal ha valakit nem taszít egy kis hűségnyilatkozat aláírása, akkor jó üzletet lehet mostanság kötni Telenóráéknál.

    Bővebben szerintem már csak a teszt alkalmával írok róla, de az első pár óra pozitív. És nekem szokásom, hogy megmondom, ha valami szar... ;]

    https://geekpulse.hu

Új hozzászólás Aktív témák