Új hozzászólás Aktív témák

  • sxxorp

    őstag

    válasz |AP| #633 üzenetére

    Én is egy ideje, de először baromira megdöbbentem, h úgy tűnt nem gyártanak számomra megfelelő telefont, sőt, a helyzet romlik, egyre tepsibbek. Akkor találtam rá a Motorola Razr i-re, de a támogatás hiánya engem is elbizonytalanított. Az Xperia P-t nézegettem sokáig (fémház, egész kompakt, jó specifikáció), de elég vékony üzemidőt tekintve.
    Egyébként is kedvelem a Sony termékeit, de idén nem vagyok elégedett, nem elég mérethatékonyak a termékeik, túl nagyok a kijelzőhöz képest, ez lett a kardinális probléma a kínálatban; de ez általánosan is igaz volt (komolyan, az Iphone5 maradt a legnormálisabb méret...)
    Szerencsére az utóbbi hetekben rohamosan javul a helyzet, bár pár napig azt kellett mondanom, h most először plasztikSamsung lesz (nem csak az anyagára utalok)... és HTC One Mini csalódás lett, kiesett.
    Nálam:
    - egyelőre tökéletesnek tűnik: Droid Mini
    - best buy egy időre : Motorola Razr i (150+10 fontért nagyon csábító...)
    - erősen megfontolandó: Xperia M (de a fentiek szellemében: csak 4" kijelző, S4 Mini méretben)
    - reális: S4 Mini, a TV-m is Samsung, de ott nem érzem ezt a problémát, hogy vmi (olcsó design?) miatt nagyon el akarom kerülni - de a támogatás mögötte nagyon erős...
    - esetleg: Moto X, bár sztem az már túl nagy, meg kellene nézni (de akkor már Droid Mini :P )

    (P6: meglepően szép s fém, de pont a hossz/szélesség az, ami a használhatóság rovására megy, és nem a vékonyság - és ez hosszú és széles)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák