Új hozzászólás Aktív témák

  • El Chente

    csendes tag

    Tisztelt fórumozó Hölgyek, illetve Urak!

    Köszöntök Mindenkit! Engedjétek meg, hogy első hozzászólásomban rögtön kérdéseket intézzek hozzátok. S4 mini vásárlás előtt állok (ez már biztos), amiben bizonytalan vagyok az az, hogy kártyafüggetlen, vagy Vodafone-os (1000 éve náluk vagyok) verziót válasszak, annak tükrében, hogy:

    1. Tudja-e valaki, hogy a kártyafüggetlen, illetve a Vodafone-os (továbbiakban: „V”) verzió között milyen különbségek vannak? Értem ezalatt, hogy a „V” mennyire piszkítja tele, össze a menüt saját appokkal, formatervvel (színvilág, dizájn), egyéni marketinges ötletekkel (indításnál „V” logó és dallam)?
    2. A kártyafüggetlen verzió megéri a „tisztasága” miatt a plusz pénzt, vagy nem számottevő a különbség a javára?
    3. Most váltok Wave 1-ről androidra, így fogalmam sincs, hogy a „V” milyen gyorsan követi az android frissítéseket. Tartja vele a tempót, vagy le, lemaradozik?
    4. A „V” honlapján azt olvastam, hogy 4.1-el adják a telót. Ez létezhet, ennél már van frissebb verziója is, vagy nincs? (Erről majd őket is megkérdezem a közeljövőben.)

    Válaszaitokat előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák