Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrThomi

    addikt

    válasz autotaxmo #1724 üzenetére

    Ugy ez az én kérdésem miatt eszkalálódott idáig. Had tegyek hozzá pár dolgot. Én vittem már vissza minden miatt is készüléket, de mindig 15 napon belül voltam és csak kibontottam, megnéztem, és visszaraktam a dobozába. Volt viszont egyszer olyan is hogy már leszedtem az eredeti fóliát, de még mindig 15 napon belül voltam, karc nem volt rajta, az eladó észre is vette hogy nincs origi fólia, ekkor mondták azt hogy visszaveszik, de nem az eredeti árért hanem 150€ olcsóbbért és levásárlási utalványt tudnak felajánlani. Beleegyeztem, a telot pedig kallított darabnak tették ki amit később értékesítenek.

    Volt egy huawei, azt pont a gsm hiánya miatt, egy lg velvetet pedig mert egyszerűen nem akart a tv-el kompatizálni. Soha nem volt gond, mindig megegyeztem a boltal, vagy pénz vissza, vagy csere vagy utalvány, de mindig 15 napon belül ami a blokkon is szerepelt. Most viszont már 2.5 hónapos a telo, és használatból eredendő karcok miatt még nem próbáltam meg reklamálni, ezért érdekeltek a tapasztalatok, de lehet meg kellett volna kérdeznem mit mondanak és akkor talán sikerült volna eloszlatni pár kételyt. Most valamiért nem volt gyomrom ezt meglépni, de lehet a héten beugrok és csak rákérdezek, hogy ebben az esetben van e bármi jogom a reklamációra.

  • petesejt

    aktív tag

    válasz autotaxmo #1724 üzenetére

    https://a.te.ervelesi.hibad.hu/szalmabab

    Erről beszéltem. Nem olvasol, csak előkapsz kényelmes eszközöket a fotelből. Most például túlzásokba esel. Így nem lesz érdekérvényesítő képességed soha, teljesen kiszámítható, hogy ezt kiröhögik minden üzletben. Sajnálom, de ettől még engem nem röhögnek ki, és ettől még mindig nem lesz igazad. :)

    "Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

Új hozzászólás Aktív témák