Új hozzászólás Aktív témák

  • nkmedve

    őstag

    Beléptem én is a klubba néhány napja egy Fekete S22-vel. S10e-ről jöttem és eddig teljesen elégedett vagyok a váltással. Néhány észrevétel:
    - Kompakt telefonok kedvelőjeként a méretben még teljesen vállalható, alig nagyobb az S10e-nél miközben a képernyő is növekedett.
    - Jelerősség jobbnak tűnik úgy WI-FI mint 4G esetén. Voltak helyek ahol az S10e nem talált mobilnetet, ennél pedig ha lassan is de eldöcög a 4G.
    - Akku is jobbnak tűnik, bár az látszik, hogy nem az lesz ennek sem az erőssége
    - Az S10e is elég gyors volt, de itt tényleg minden teljesen nagyon sima, egy akadást sem láttam még
    - A 120Hz és magasabb fényerő a kijelzőnél nekem jelentősen dob a felhasználási élményen
    - Kamera sokkal jobbnak tűnik, JPEG is, de főleg a RAW sokkal használhatóbb. S10e-n Google Camera-t használtam sokszor, de itt úgy tűnik nem lesz rá szükség.

    Szóval összességében minden javult valamilyen mértékben, ahogy azt el is vártam. Nem egy forradalmi upgrade, de mivel viszonylag jó áron kaptam (550 EUR körül egy olcsó szerződés hosszabbításával) így úgy érzem megérte a dolog.

Új hozzászólás Aktív témák