Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz andras0x0x0 #6334 üzenetére

    Régebben, tán az S22 topikban beszéltek róla. Meg kell nézni, mi hol van a töltőn rászitázva.
    Az én sokkal egyszerűbb tapasztalatom:
    Dobozos legyen. Fehér, Samsung-os doboza van.
    Ami átlátszó dobozban van (és rá van írva, hogy goobay vagy bármi) illetve zacsis, vagy oem vagy bulk-ként van hirdetve az nem eredeti. Persze ezt az árán is rögtön észreveszed, 4-7.000 Ft-os töltőket így adják. Én már futottam ezzel köröket mind a pcx-el (ahol váltig állították hogy gyári eredeti), mind az aqua-val, bár ott a srác már tudta, hogy nem az, és mondta, hogy ő is járt így iphone töltővel. Mindegyik boltban Samsung EP-TA800XBEGEU illetve Samsung EP-TA800XWEGEU töltőnként volt hirdetve (tehát a modellszám stimmelt!). Ezek után egyeztettem a Samsung Magyarországgal, hogy árulnak-e esetleg OEM töltőt, vagy bármilyen nem dobozos kiadást. A rövid válasz, hogy NEM. Az én konklúzióm, hogy vagy közvetlen a Samsung.hu-tól, SES.HU-ról, MediaMarkt-ból veszek töltőt ha szükséges. Inkább kifizetem a 12.000 Ft-ot (ha már volt pénzem telefonra erre is legyen legalább 1x az életben) mint, hogy a 4-7.000 Ft-os szarok valami kárt tegyenek a készülékemben, aztán jól azt mondják a szervízben, hogy nem jó töltővel töltöttem nincs gari. De ez az én véleményem, sokan vesznek baseus meg más gyártó töltőit, én olyat veszek amilyen telefonom van.

    [ Szerkesztve ]

    >> Új, S21 szériás tokok, üvegfóliák adatlapomon <<

Új hozzászólás Aktív témák